KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409148
nr 1440 9148
Humberto Couet. Signerad. Olja på pannå, 32x23cm, yttermått inklusive ram: 41x31cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:34:11
15/12 12:21:01
500 kr
20/12 16:31:39